Aktualności | Produkty | Artykuły | O firmie | Kontakt


Soczewki organiczne
Soczewki mineralne
Newsletter
Chcesz wiedziec co u nas slychac?
Podaj nam swój adres email
email
 Historia firmy

Istniejemy od 2002 roku. Siedziba Clex Polska znajduje się w Szczecinie, gdzie znajduje się dział handlowy, dział sprzedaży oraz magazyn. Stąd również prowadzona jest sprzedaż wysyłkowa.

Filozofia firmy

Analizując rynek produktów oftalmicznych w 2002 roku założyciele firmy doszli do wniosku, iż żadna z obecnych ówcześnie firm nie zapewnia takiego poziomu obsługi klienta, do którego przyzwyczajeni są klienci firm w innych branżach. Dlatego też za cel swojego istnienia przyjęliśmy świadczenie najwyższej jakości obsługi, przy zachowaniu konkurencyjnych cen produktów. Aby zrealizować to zamierzenie, nasze wysiłki skoncentrowaliśmy na stałym podnoszeniu kwalifikacji naszych pracowników. Dzięki zaangażowaniu i przywiązaniu do detali staliśmy się liderem w dziedzinie jakości obsługi. Klienci Clex Polska wymagają wiele, jeszcze więcej otrzymując.

Polityka jakości, kodeks etyki

Aby zapewnić jak najwyższą jakość obsługi i produktów, opracowaliśmy i wdrożyliśmy system kontroli jakości wzorowany na standardach ISO. Proces nadzoru nad jakością rozpoczyna się już w chwili weryfikacji złożonego przez Państwa zamówienia. Następnie poprzez dwuetapową kontrolę w procesie pakowania dbamy o to, aby dotarły do Państwa dokładnie te soczewki, które zamówiliście. Proces kończy wzrokowa kontrola powierzchni soczewek oraz badanie ich parametrów optycznych za pomocą elektronicznego dioptriomierza.
Wszystkie oferowane przez Clex Polska soczewki zostały zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie. Oczywiście produkty są również oznaczone znakiem CE.
Jesteśmy pewni jakości oferownych przez nas produktów. Dlatego też udzielamy rocznej gwarancji!

Działalność marketingowa

Jako jedna z pierwszych firm zastosowaliśmy nowoczesne strategie promocji i wyceny naszych produktów. Wychodzimy z założenia, iż rola promocji nie powinna ograniczać się wyłącznie do oferowania chwilowej obniżki cen. Dlatego też część naszych promocji w założeniu ma wesprzeć Państwa w walce o przysłowiowego „okularnika". Zawsze z chęcią pomożemy Państwu w wymyśleniu i przeprowadzeniu Państwa promocji, służąc sprawdzonymi pomysłami i wsparciem w postaci promocyjnych ofert cenowych.Prawa autorskie | Polityka prywatności | Mapa serwisu | Kontakt

Clex Polska ul. Bohaterów Warszawy 15-16, 70-370 Szczecin, Tel. +91 484 37 15, Faks: +91 484 37 15

Polecamy serwis partnerski MacroOptic.pl